Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-07-11 12:36:10

pierniczek

New member

Punktów :   

nadreaktywność emocjonalna

Witam
co powinnam zrobić, żeby nie mieć "nerwów na wierzchu"?? tzn byle co mnie irytuje, uważam, że ludzie mnie nie lubią, że jestem do niczego. Wściekam się o byle co, mam wrażenie, że wokół jest za dużo bodźców, że nie mogę ich znieść. Chodzi o hałas, kilka problemów na raz pojawiających się, kilka osób mówiących na raz, zbyt długie wypowiedzi partnera itp., koniecznośc rozmów przez telefon nawet mnioe wkurzae. mama wstręt do komórki - nie wiem dlaczego nienawidzę rozmawiać przez tel - rozpraszają mnie zakłócenia, nakładające się dźwięki etc.

Leczyłam się z powodu nerwicy i depresji - leki nie pomogły. Ponadto byłam uzależniona emocjonalnie od Babci, która mnie wychowała. Wychowała w atmosferze lęku i autorytarnych rządów.Terapia tez mało co bo stac mnie tylko na 1 wizytę w miesiącu a to za mało chyba.
Niewiem co robic, jestem jak wiedźma w oczach innych.

#2 2011-10-09 20:18:01

Monika Dreger psycholog

Administrator

Punktów :   

Re: nadreaktywność emocjonalna

Witam,

W związku z przeniesieniem forum psychologicznego na nowy serwer powyższy wątek zostaje zamknięty. Niestety, z uwagi na regulamin obowiązujący na portalu pun.pl nie mamy możliwości przeniesienia treści. W związku z tym serdecznie dziękujemy za wszystkie zamieszczone przez Państwa wypowiedzi i zapraszamy do kontynuowania wątków pod nowym adresem: www.forumpsychologiczne.org

Pozdrawiam.

Stopka forum

RSS