Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

• Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » Związki
  •  » Mój chlopak krzywdzi mnie w lozku!!! ;(((

#1 2010-09-05 21:49:00

KlaraSwiatkiewicz

New member

Punktów :   

Mój chlopak krzywdzi mnie w lozku!!! ;(((

Witam wszystkich ...
Chciałabym poprosić was o pomoc kochani... Mój problem jest ciężki i sama sobie z nim już nie radzę zupełnie.
Ale może się najpierw przedstawię. Nazywam się Klara Świątkiewicz i pochodzę z Olkusza w województwie mazowieckim. W styczniu skończyłam 18 lat. Jestem z moim Kochaniem ponad 3 lata i kocham go nad życie.
Jestem w stanie zrobić wszystko dla niego, nawet jestem w stanie się upodlać dla niego ;(.
Arek był zawsze dla mnie miły i kochany, ale zmienił się  bardzo, traktuje mnie jak rzecz, co mnie boli, a ja sie a wszystko potulnie zgadzam... Ale nie mam siły - NIE MAM SIŁY!!!! To z nim wszystko zrobilam pierwszy raz, dla niego sie poswiecilam, to on jest tym pierwszym... dziewcitwo stracilam w wieku 16 lat , wlasnie z nim. Nie bylam gotowa psychicznie, bardzo mnie bolalo ;((... ale on tak bardzo chcial i sie zgodzilam, a nalegal... Pamietam to jak dzis,ale bardzo zaluje tego... Ze tak wczesnie. Ale niewazne. Przechodzac do sedna. Wszystko sie we mnie zalamalo pol roku temu, w marcu, moj kochany mezczyzna zapragnal igraszek w lozku. Poprosil zebym poszla do sex shopu z nim i wybrala gadzety. On ma 20 lat. Wiec to dorosly dojrzaly mezczyzna a ja jako kobieta musze mu dogadzac, zeby nie znalazl sobie innej... Ladniejszej. Bystrzejszej. Lepszej w lozku... Kochalismy sie z tymi gadzetami, nakladkami wibracyjnymi itd, ale nie sprawialo mi to przyjemnosci, zas on doszedl po 5- 10 minutach i tak jest do dzis. Ma gdzies moja przyjemnosc, nie zwraca na mnie uwagi podczas kochania sie ze mna, nie przytula, nie glaszcze , zachowuje sie jak 60 letni dziadek... Po prostu sie na mnie kladzie i pieszczoty trwaja ok. 3 minuty, ledwo dotknie mojego krocza i juz chce sie kochac..... Bardzo latwo go podniecic, wystarczy ze wyskocze w krotkiej spodniczce i on juz ma napalony glos. nie o to chodzi ze tego nie rozumiem, mezczyzna, szczegolnie w jego wieku ma swoje potrzeby, nie jest juz malolatem. Rozumiem to... ale przez pewna syt. mam prawdziwy metlik w glowie i nie wiem co robic!!!! Dlatego licze na Was... A wiec jak mowilam zaczelo sie od marca, ale najgorsze przyszlo w kwietniu... Wszystko pamietam jak dzis. Ktoregos dnia wrocilam zmeczona z pracy... a musze powiedziec, ze pracuje dorywczo w kawiarni, gdzie szefowa jest moja szwagierka. Przyjela mnie tam w pazdzierniku 09 na okres probny i tak zostalam, na poczatku sprzatalam w kuchni, ale potem zatrudnila mnie na caly etat na poczatku lutego i pracuję tam jako kelnerka.  Bylam b. zmeczona, bo trzymano mnie o dwie h za dlugo, zamykalismy dopiero o 22...  z powodu ilosci klientow. poswiecilam jeszcze 20 minut, zeby wszystko popodliczać . i tak wrocilam do domu po 23. Nagle czytam smsa a ledwo buty zdjelam... : "Kotek, wpadne za 10 minut, bo widzialem, ze przyjechalas, buzki". No ok przyjelam to z pokora. Moich rodzicow nie bylo w domu, wiedzialam, ze chodzi mu o sex. Ale nic nie powiedzialam. Ledwo wszedł do mojego mieszkania , powiedział że mam lac wodę do wanny, przytulil mnie... i powiedzial, ze chce sprobowac tego w wannie. No nic myslalam ze pogadamy poogladamy film, ale się nie myliłam... Chodzilo o jedno. Gdy lała się woda, on się niemal na mnie rzucił, wystraszyłam się, bo zaskoczyło mnie to. Nigdy sie az tak brutalnie nie zachowywal, niemal zerwal ze mnie ubranie i chcial oczywiscie kochac sie. Przycisnął mi głowę do swojego członka i wsadził mi go do ust...... zachowywał się brutalnie jak zwierzę... bałam się swojego chłopaka!!!!! Ale najgorsze przyszlo potem ... Niestety poczulam cos lepkiego i sliskiego na udach - dostalam miesiączkę . Mowilam mu, ze nie jestem obecnie w stanie sie kochac z nim i prosilam, bysmy to przelozyli na inny termin , ale on sie uparl ;(((. Pod pretekstem ze woda przeleci poszlam do lazienki... Chcialam okapac sie sama, a potem najwyzej on by sie okapal... Ale on sie znowu uparl, ze nie , ze oboje. Balam sie go ;(. Widzialam to jego spojrzenie, chcial mnie posiasc i nie liczylo sie dla niego nic, absolutnie nic, a nic!!!!! Widzial moj opor , dlatego wzial mnie sila na rece i polozyl w wannie, a sam potem sie na mnie polozyl. powiem jeszcze, ze gdy bylam sama w lazience to wlozylam sobie tampon . Balam sie okropnie, ze gdy bede sie z nim kochac to zrobi mi krzywde i tampon mi zostanie ;((. Ale balam sie odmowic mu otwarcie, wiem, moglam dac mu po pysku cokolwiek NIE UMIALAM!!!!.... Trzymal moje rece b. mocno i wyciagnal mi sila tampon, BOLALO MOCNO AŁA . ;(((. N o i kochalam sie z nim pod przymusem bolalo jak cholera kazdy kawaleczek jego samego czulam... Myslalam, ze umre...... Po tym wszystkim nasze stosunki ulegly zmianie od tamtej pory ani razu z nim sie nie kochalam, uraz pozostal. Czuje wrecz obrzydzenie do meskiego ciala, uwazam, ze to najgorsze co moze byc, zwlaszcze sex . Zazdroszcze kobietom, ktore maja kochajacych facetow, ktorzy wpierw mysla o nich a potem o tym co maja w spodniach... Tak testknie za milym slowem, przytuleniem, on mi nawet tego nie daje. 2 tyg temu uderzyl mnie za to, ze nie chcialam sie kochac... Wymawiam sie bolami glowy, zawsze jest to samo. Nie wiem co mam robic, czuje sie okropnie . On mnie od jakiegos roku nie piesci nie dotyka nie mowi ze kocha. A od pol roku sie to nasililo i ja juz nie mam po prostu sily. Z kim ja jestem... Nie umiem sie od niego uwolnic. Wizja sexu z nim mnie napawa o mdlosci, nigdy wiecej. Kazdy kawaleczek najmniejszy jego ciala mnie obrzydza... Dziwie sie sobie, ze sie zgadzalam na takie traktowanie... ;(((
Chcialabym abyscie mi powiedzieli co mam zrobic ... ;((((((.... Blagam pomocy

Ostatnio edytowany przez KlaraSwiatkiewicz (2010-09-05 22:00:26)

#2 2010-09-05 23:22:52

tomik

Przyjaciel forum

Punktów :   

Re: Mój chlopak krzywdzi mnie w lozku!!! ;(((

Witaj Klaro,
twój opis jest bardzo poruszający, dosłowny, dosadny i naturalistyczny.  Czuć z niego, że czujesz się skrzywdzona i zagubiona.  Piszesz m.in.

"Wiec to dorosly dojrzaly mezczyzna a ja jako kobieta musze mu dogadzac, zeby nie znalazl sobie innej... Ladniejszej. Bystrzejszej. Lepszej w lozku... Kochalismy sie z tymi gadzetami, nakladkami wibracyjnymi itd, ale nie sprawialo mi to przyjemnosci..."

Wygląda na to że twój związek z mężczyzną opiera się już nie na miłości, wzajemnym szacunku, zaufaniu do siebie i podziwie, a w dużej mierze jest napędzany popędami czy pożądliwościami.  Popędy mamy wszyscy, mężczyźni i kobiety, ale nie mogą one być sednem relacji, bo wówczas relacja staje się chora i nie do zniesienia. 

Czujesz się zmuszona mu dogadzać aby nie uciekł, ale to jest chore!  W ten sposób nie uda ci się go zatrzymać, zawsze znajdą się jakieś atrakcyjniejsze partie.  Z wiekiem ciało zmienia się, starzeje - czy masz lękać się każdej zmarszczki na swoim ciele, że ucieknie do innej czyli "zmieni Cię na lepszy model"?

Widzisz Klaro, problem tkwi w tym że młodzi ludzie nie lubią gdy się im moralizuje, wtrąca, wolą układać sobie życie sami, na własną modłę.  Nie lubią gdy się ich ogranicza czy stawia jakieś zakazy. 

Na życie mają własny przepis:

"Skóra, Fura i Komóra". 

Ale na tym można się przejechać, jak na skórce od banana...

Tylko miłość, wzajemny szacunek i zaufanie dają Wam szansę na szczęśliwe życie.  W związku powinnaś czuć się partnerką, a nie tylko przedmiotem w rękach mężczyzny. 

Nie wiem co Ci doradzić, wydaje mi się że powinnaś od niego się odseparować, przynajmniej na jakiś czas, nawet za cenę ewentualnego porzucenia - jeżeli on nie zmieni swojego zachowania, to i tak żadna strata - dużo gorzej mają kobiety które źle wybrały i latami tego żałują.  Ty jesteś młoda i masz szanse na godne życie.

W przeciwnym razie obawiałbym się kolejnych rozczarowań z twojej strony. 

Jest doskonała pozycja książkowa, nowość wydawnicza:

http://www.znak.com.pl/files/covers/card/thumbnails/Knotz_Seksjestboski_500px.jpg
Ksawery Knotz, Krystyna Strączek
Seks jest boski, czyli erotyka katolika
http://www.znak.com.pl/kartoteka%2Cksia … 20katolika

Fragmenty książki:
http://www.znak.com.pl/wirtualnaksiazka,id,10450

Szczerze polecam też inne książki księdza Knotza, aby życie już się dalej nie knociło...

Pozdrawiam,
Tomik

Ostatnio edytowany przez tomik (2010-09-09 14:49:08)

"Tylko miłość jest twórcza" - Św. Maksymilian Maria Kolbe
Rok kolbiański: http://niepokalanow.pl/rokkolbianski/in … ymiliana,4
http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,wsp … 16795.html
polecam też: http://kswojciech.blog.onet.pl

#3 2010-09-16 13:29:39

sadness

Przyjaciel forum

Punktów :   

t co robi twój facet jest niedorzeczne. seks jest ważny w związku i jest ok jeśli obojgu sprawia przyjemność. A Twój facet od dłuższego czasu nie widzi Twoich potrzeb tylko swoje. Mówisz że jest dorosły nie jest małolatem. On ma dopiero 20 lat i wlaśnie poprzez takie zachowanie udowadnia że jest jeszcze dzieckiem. Prawdziwy facet chce dla kobiety jak najlepiej i ważne jest dla niego by zaspokoić nie tylko swoje potrzeby ale i kobiety.

"Słowo,które nie jest wypowiedziane,jest słowem którego nie można powtórzyć,nie można się go nauczyć ani imitować,póki więc nie otworzą się usta,nie otworzą się rzeki,nie otworzą się rany,nie otworzą się umysły,nie otworzy się raj"

#4 2010-09-16 13:55:54

tomik

Przyjaciel forum

Punktów :   

sadness napisał:

Prawdziwy facet chce dla kobiety jak najlepiej i ważne jest dla niego by zaspokoić nie tylko swoje potrzeby ale i kobiety.

Też tak uważam! Nic dodać, nic ująć.

Jest to piękne, moralne i praktyczne.  Bo wtedy kobieta sama będzie chciała przy nim pozostać.

"Tylko miłość jest twórcza" - Św. Maksymilian Maria Kolbe
Rok kolbiański: http://niepokalanow.pl/rokkolbianski/in … ymiliana,4
http://www.e-sochaczew.pl/sochaczew,wsp … 16795.html
polecam też: http://kswojciech.blog.onet.pl

#5 2010-09-16 14:00:35

sadness

Przyjaciel forum

Punktów :   

Dokładnie. Poza tym Klaro jesteś jeszcze młoda i na pewno znajdziesz sobie faceta który będzie Cię szanował bo tego nie można powiedzieć o Twoim obecnym facecie. Ten facet jest nieobliczalny. Mam nadzieje że Cię więcej nie uderzy. Wiem że się boisz. Da się to wyczytać że jesteś zastraszona. Jeśli ja bym była na Twoim miejscu dawno bym go rzuciła. Na pewno jesteś wartościową kobietą. Gdyby było inaczej nawet byś nie napisała o swoich problemach. A te Twoje dobre i cenne wartości niszczy jeden napalony facet który dla seksu jest w stanie użyć przemocy.

"Słowo,które nie jest wypowiedziane,jest słowem którego nie można powtórzyć,nie można się go nauczyć ani imitować,póki więc nie otworzą się usta,nie otworzą się rzeki,nie otworzą się rany,nie otworzą się umysły,nie otworzy się raj"

#6 2010-09-16 15:38:24

aisha

New member

Punktów :   

Boże dziewczyno rzuć go i to szybko!!!!! moje problemy przy Twoich to pikus.....
Nie czekaj, jesteś młoda, poczekaj na prawdziwą, piękna miłość - takie sie zdarzaja w cale nie tak rzadko
powodzenia i miej siłę oraz wiecej wiary w siebie!!!

#7 2010-11-09 01:09:18

skarbek2312

New member

Punktów :   

skończ to natychmiast bo inaczej skończyć w piachu...

#8 2011-08-31 16:07:49

rozszarpana

New member

Punktów :   

hej jestem starsza od Cb o rok i to co napisałaś mnie bardzo zaszokowało.Niewiem czy wiesz ale Twój chłopak Cię wykorzystuje.JESTEŚ WYKORZYSTYWANA! i DO tego napisałaś że Cię uderzył! napewno znajdziesz sobie kogoś lepszego i kogoś kto będzie Cię SZANOWAŁ I KOCHAŁ! a w Twoim związku ja nie widze nic tylko taki związek na sex , ja na Twoim miejscu nawet nie zadałabym tego pytania tylko odrazu dałabym sobie spokój z Takim kolesiem bo naprawde nie warto !

Mam nadzieje że ZOSTAWISZ GO.Przykro mi że takie coś Cię spotkało.

Czekam na odp. buziaki;*
.

#9 2011-08-31 21:47:39

zła

Member

Punktów :   

Piszesz że twoj facet ma 20 lat i jest dojrzałym meżczyzną.. po tym co przeczytałam to sądze wręcz przeciwnie. On ma problem sam ze sobą, a Ty musisz zakończyć związek z nim, bo nikt nie ma Cię prawa tak traktować. O ile to nie jest prowokacja..

#10 2011-08-31 22:13:44

Merol

New member

Punktów :   

Przecież to co on Ci zrobił już ociera się o gwałt... Traktuje Cię tak tylko i wyłącznie dlatego, że to TY mu na to pozwalasz. Gdybyś zachowała się w pewnych sytuacjach inaczej wszystko mogłoby potoczyć się w drugą stronę. To Ty byś trzymała wszystkie karty w dłoni.

To co was łączy nie można nazwać miłością, tylko chorą rządzą, pożądaniem na zasadzie - on chce to on ma, nie dając nic od siebie. Z czasem będzie jeszcze gorzej! Powinnaś zerwać z nim już dawno. Wiem, że będzie Ci ciężko, ale chyba nie masz pojęcia jak powinien wyglądać normalny związek, bo inaczej dawno byś już to skończyła. Gwarantuję Ci, że jest wielu facetów, którzy szanują swoje kobiety i każdego dnia pokazują jak bardzo im zależy. Ten koleś na Ciebie nie zasługuje. Ten koleś w ogóle na nic nie zasługuje.

#11 2011-08-31 22:53:24

paputek

Przyjaciel forum

Punktów :   

Ależ ten człowiek zasługuje na to, by powiedzieć Mu prawdę o Nim samym. Jego pożądliwość odbiera Mu rozum ,niszczy całe bogactwo człowieczeństwa, jakie w sobie nosi, niszczy relacje,utrwala w sobie egoizm. To nie jest żadna miłość ale pożądliwość ciała, której chce dogadzać.Godząc się na Jego zachowanie odbierasz sobie godność kobiety a Jego utwierdzasz w przekonaniu że dobrze robi. Takim postępowaniem On krzywdzi siebie i Ciebie. Niestety nasz rozerotyzowany świat i jego zasady odciągają człowieka od prawdy o tym, kim naprawde jest. Wizerunek mądrej kobiety dawno legł w gruzach. Stała się ona zabawką w ręku mężczyzny, często niestety na własne życzenie. Roznegliżowane kobiety nie pomagają mężczyznom w osiąganiu dojrzałości, stają się często powodem ich upadku.

#12 2011-09-01 13:25:24

Malchos

Przyjaciel forum

Punktów :   10 

A mnie w poście Klary Świątkiewicz najbardziej zastanawia nie opis zachowania, ale podanie szczegółowych danych, które pozwalają zidentyfikować osoby.

Tak, jakby ktoś pozwolił sobie na internetową zemstę lub zniesławienie z intencją, że ktoś to przeczyta ze środowiska tych osób.

#13 2011-09-01 16:02:12

Nvidia

Member

Punktów :   

Malchos..to samo pomyślałam. Kto o zdrowych zmysłach podawałby takie szczegóły, personalia + miejsce pracy = fajna ściema.
Oczywiście , może gdzieś taka sytuacja mogła mieć miejsce , wtedy bym napisała: Ty jesteś nie dojrzała i Twój partner również .
Twoja słaba psychika powoduje że poddajesz się tyranowi , więc szukaj pomocy w rodzinie , jeżeli możesz, a przede wszystkim zakończ znajomość zanim wykończy Cię . Powodzenia.

#14 2011-09-05 13:51:15

Lina

Member

Punktów :   

Zostaw go!!! Jesteś młoda, na pewno spotkasz kogoś, kto będzie czuły, delikatny i kochany! On po prostu Cię gwałci!! Uwierz mi to nie jest miłość !!!! Zakończ znajomość, bo może stać się tragedia.. trzymam kciuki!

#15 2011-09-05 18:49:19

cukiereczek

New member

Punktów :   

A nie łatwiej z nim porozmawiać, pójść do seksuologa, zaczac czuc sie dobrze ze soba lub w ostatecznosci poznac kogos nowego?

• Index
  •  » Związki
  •  » Mój chlopak krzywdzi mnie w lozku!!! ;(((

Stopka forum

RSS