Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-06-20 20:20:55

babilonka

New member

Punktów :   

Kiedy facet nie jest jednoznaczny...

Gdy facet od dwóch tygodni praktycznie nie dzwoni i nie pisze..A na moje pytania "czy to koniec" nie zaprzecza, nie potwierdza...Co o tym myslec? Powiedział, że "miedzy nami wszystko mniej wiecej w porządku"

Przyznaje ostatnio troche głupio sie zachowywałam i prawdopodobnie to jest przyczyną jego MILCZENIA.

ale czy to oznacz,  że on w ten sposób daje mi do zrozumienia że już koniec pieknej znajomości?

#2 2010-06-20 20:39:12

smutna20

Przyjaciel forum

Punktów :   

Re: Kiedy facet nie jest jednoznaczny...

moze potrzebuje czasu sprubuj nie naciskac daj mu wiecej swobody daj mu tez do zrozumienia ze zalujesz swojego zachowania ale nie pokazuj za bardzo ze ci ci zalerzy jak on cie teraz olewa a ty mu pokazesz ze ci bardzo zalerzy to pomyslec moze ze wszystko mu wolno jak cie kocha to to sie odezwie sam i bedzie chcial pogadac powodzenia

#3 2010-06-20 20:57:59

babilonka

New member

Punktów :   

Dałam mu do zrozumienia że mi zależy, przeprosiłam za swoje "dziecinne" zachowanie itd. To odpisał, że docenia się to że ktoś umie przyznac się do bledów i potem znów milczenie...Wiec mu pare dni pozniej napisalam (znowu pierwsza), że szkoda ze konczy naszą znajomosc w taki sposób, bez słowa z jego strony to mi odpisał, że "spotkamy się jeszcze wiec pogadamy na żywo" a za 10 minut znowu napisał "czy zechcę pojechac z nim na jeziorko opalac sie jak bedzie fajna pogoda". W szoku byłam..i od tej pory oczywiście znowu nic nie pisze, nie dzwoni, nie odzywa się...Ta Cisza trwa już parę dni. Wydaje mi się, że ta cisza mówi sama za siebie tzn spadaj mała
Może zrobiło mu się mnie żal i dlatego napisał o tym jeziorze, nie przemyślał tego. Ale po co kobiecie robic złudne nadzieje skoro nie jest nią już zainteresowany. Nie potrafie sie odnalezc w tej sytuacji. Czy mężczyzni tak właśnie postępują? potrzebują czasu na przemyślenia? Czy tylko my kobiety wmawiamy sobie ze oni MYŚLĄ...a tym czasem oni tylko nas zbywają.
Jeżeli on mnie "olał" to zrobił to w wyjątkowo okrutny sposób. Nie  dosc że zostawił to jeszcze obiecał spotkanie, o którym już dziś pewnie nie pamięta. Po co tak robic...

#4 2010-06-21 08:08:02

smutna20

Przyjaciel forum

Punktów :   

uwierz mi ze to jeszcze nie jest takie brutalne zachowanie gorsze jest jak ktos cie najpierw olewa nie chce gadac puzniej cie zwyzywa puzniej przychodzi pogada z toba mowi ze z toba bedzie chocby z laska czy cos na kponcu i tak cie zostawi zyjesz zludzeniami ze slowa ktore wypowiada sa o tobie ale jego zachowanie jest przeciwne jestes przy nim w momentach gdy cierpi przez dziewczyne dla ktorej cie zostawil a na koniec dodam ze chodzisz z jego dzieckiem w brzuchu opowiedzialam ci w sumie w skrucie czesc mojej historii sprubuj go moze postawic przed faktem dokonanym pojedz do niego jak bedzie np w domu i powiedz ze chce pogadac szczeze bo chcesz wiedziec na czym stoisz ze nie chcesz by cie olewal bo cie tym rani. wiedz tylko ze faceci to stworzenia trudne do zrozumienia heh

#5 2010-06-21 23:33:00

babilonka

New member

Punktów :   

Jak do niego zadzwonie i nie odbierze to dopiero będzie mi przykro więc wole nie próbowac.
Sprawa jest jasna - facet mnie nie chce i tylko niepotrzebnie obiecał, że jeszcze się spotkamy. Nie rozumiem po co. Mógł lepiej nic nie mówic.
Smutne trochę ale przynajmniej wiem, na czym stoję. Szkoda tylko, że propozycję wspólnego opalania się wzięłam na poważnie a teraz muszę radzic sobie z kolejnym rozczarowaniem.

Smutna, ten Twój boy nie jest wart łez. Egoista, okropny egoista. I nie stresuj się bo dziecinka w brzuszku potrzebuje spokoju  
Czas i silna wola nam sprzyja. Czasami zbłądzimy i dajemy sobą manipulowac ale w końcu przechodzimy i zdajemy proces samopoznania z wynikiem pozytywnym. Nasze jednorazowe porażki to nic przy tym kim stajemy się pozniej.

Ostatnio edytowany przez babilonka (2010-06-21 23:43:06)

#6 2010-06-22 08:16:12

smutna20

Przyjaciel forum

Punktów :   

moje dzieciatko ma juz prawie 2 lata opowiedzialam sie ci czesc mojej historii ale faktycznie nie jest tego wart dzisiaj siedzi w arescie sledczym i moj problem z nim jest taki ze pisze do mnie listy z przeprosinami pisze tez oczywiscie ze zaluje ja czekam tylko az zakonczy sie sprawa o alimenty ciagnie mi sie to juz ok 1,5 roku poprostu masakra

#7 2010-06-23 21:45:08

babilonka

New member

Punktów :   

Wczoraj napisał czy u mnie wszystko w porządku i pytal sie o egzaminy itp, Był bardzo miły a dziś już cisza, nawet nie odpisał na smsa.
Chyba jestem skazana na samotnosc

#8 2010-06-24 08:03:29

smutna20

Przyjaciel forum

Punktów :   

nie mow tak kiedys spotkasz osobe ktora bedzie ciebie warta nic nie poradzimy ze takie jest zycie okrutne bycie samej nie jest takie straszne i ma swoje zalety trzeba kozystac z zycia puki mozna a moge spytac ile ty masz lat?

#9 2010-06-27 18:39:36

LirycznaWandalka

Member

Punktów :   

Ja nie miałam takich sytuacji, ale moja koleżanka miała bardzo podobnie do Ciebie. Na szczęście dla niej zostawiła go z czasem okazało się ze chłopak śmiał się z niej ze swoimi kolegami. Zostaw go i uwierz że życie bez niego sprawi ci mniej bólu niż życie z nim. Takie jest moje zdanie.

#10 2010-06-29 20:08:39

babilonka

New member

Punktów :   

Pewnie tak jest. Facet pewnie sie ze mnie nabija i śmieje z kolegami z moich smsów. Wiem, że tak jest. To okropne. Gdzie moja godnosc.
Co się ze mną stało

Ostatnio edytowany przez babilonka (2010-06-29 20:09:19)

#11 2010-07-01 08:06:46

smutna20

Przyjaciel forum

Punktów :   

nie przejmuj sie juz nim olej go kiedys to ty wspomnisz chwile z ktorych sie bedziesz smiala z niego

#12 2010-07-01 20:20:09

LirycznaWandalka

Member

Punktów :   

Czasem w takich chwilach zapomina się o godności,wielu osobą się to zdarza. Moim zdaniem powinnaś go zostawić i uwierzyć że stać cię na kogoś na prawde wartościowego

#13 2011-10-09 21:17:40

Monika Dreger psycholog

Administrator

Punktów :   

Witam,

W związku z przeniesieniem forum psychologicznego na nowy serwer powyższy wątek zostaje zamknięty. Niestety, z uwagi na regulamin obowiązujący na portalu pun.pl nie mamy możliwości przeniesienia treści. W związku z tym serdecznie dziękujemy za wszystkie zamieszczone przez Państwa wypowiedzi i zapraszamy do kontynuowania wątków pod nowym adresem: www.forumpsychologiczne.org

Pozdrawiam.

Stopka forum

RSS