Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-03-12 15:27:54

elcia25

New member

Punktów :   

Samotna mężatka

Witam mam problem mój mąż się mną nie interesuje , nigdy nie ma dla mnie czasu . Problem jest w tym że ma go dla każdego tylko nie dla mnie , dla kolegów ma czas żeby po pracy wyskoczyć na piwko a dla mnie nie ma nawet pięć minut żeby porozmawiać . Tak jest od dłuższego czasu , prawie wcale go nie widzę . Mąż wychodzi wcześnie rano , pracuje od 8 do 20 ja wiem że jest mu ciężko że też mu się należy i piwko ale nie we wszystkie dni a tak jest codziennie i wraca późno po północku jak ja już śpię , widocznie wcale go już nie ciągnie do mnie . Nawet w soboty i niedziele  nie potrafi ze mną czasu spędzić tylko spotyka się z koleżkami przyjdzie wypity i śpi i tak cała sobota i niedziela zleci i w kółko tak samo . Próbowałam z nim rozmawiać ale za każdym razem kończyło się to kłótnią i na dodatek mówi mi że mi się w głowie pokręciło . Nie wiem co robić czuję się jak służąca męczy mnie ten związek czasami myślę o rozstaniu a czasami mam nadzieję że to się zmieni . Ja chciałabym wyjść tu tam jakoś wspólnie spędzić czas a on woli koleżków .
Nie wiem co robić pomóżcie !!!

#2 2011-03-12 16:36:01

Rubin

Przyjaciel forum

Punktów :   

Re: Samotna mężatka

Wiesz elcia25, skoro facet, mąż nie chce spędzać z Tobą czasu, to ja bym najpierw popatrzył na siebie.

#3 2011-03-12 18:47:46

elcia25

New member

Punktów :   

Może i tak , tylko że to zaczęło się od tej pory jak teściowa zaczęła się wtrącać i rządzić w naszym związku . Ja jej pokazałam że ją olewam i w tedy zaczęła nastawiać synusia , wyzywała mnie od dziadów itp. przy mężu a on nic się nawet nie odezwał . Zareagowałam dość spokojnie nawet za bardzo i tego żałuje , bo mogłam zrobić coś żeby się to nie ciągnęło dalej . Nie pozwolę jej żeby rządziła naszymi pieniędzmi sami wiemy co jest dla nas najlepsze , problem jest w tym że mąż nie potrafi jej się przeciwstawić chociaż wie że to nie jest dobre . Ja mam wielki żal o to i nie potrafię zapomnieć ani jej ani mężowi a dla tego że to się nie skończyło , jak się zgadają to później mąż mi o byle głupotę awanturę zrobi . A teściowa wyzwała mnie bez powodu , no może miała powód bo przed ślubem ciągnęła kasę od niego jak tylko mogła to dach to nowy garaż to ogrodzenie okna meble a po ślubie się to urwało , bo my nie mamy nic swojego dopiero zarabiamy na swój dom a ona wiecznie narzeka że pieniędzy nie ma a ma więcej niż się nam wydaje . A teraz chciała by rządzić naszą kasa i mamy kupować co ona chce ten czy tamten dom . A to ma być nasza decyzja nie jej .
I też nie mówię że jestem święta bo takich to nie ma . Ale pomiatać sobą nie dam !!!

#4 2011-03-13 10:08:06

Normalny987

Przyjaciel forum

Punktów :   

elcia25 zbierz się w sobie i posadź męża na przeciwko siebie. Powiedz facetowi co Ci się nie podoba i że Wy oboje jesteście rodziną i jego mama nie będzie decydowała o waszej przyszłości . Postaw mu ultimatum . Odnośnie wypadów jego z domu : Zrób to samo . Wykorzystaj sytuację gdy przyjdzie do domu na obiadek i najzwyczajniej w świecie ubierz się oświadczając mu że wychodzisz do koleżanek. Wróć o "konkretnej"  porze i gdyby miał jakieś "wąty" oświadcz mu że tak zaczynamy żyć od tej pory skoro mu nie zależy . Zobaczysz jego  reakcję  .

#5 2011-03-16 23:07:42

elcia25

New member

Punktów :   

dzięki za poradę , mam nadzieje że to coś zmieni ;-)

#6 2011-10-07 16:17:09

Ogłoszenie

New member

Punktów :   

Twój chłopak/mąż/narzeczony woli spędzać czas ze swoimi kolegami, niż z Tobą? Możecie rozwiązać ten problem z pomocą psychologa w popularnym programie rozrywkowym. Wystarczy, że wyślesz Wasze zgłoszenie na adres e-mail: a.znajda@tvn.pl lub zadzwonisz: 794519217 w celu uzyskania dalszych informacji.

#7 2011-10-08 03:55:02

garbus9

Member

Punktów :   

Może bez krypto-reklamy podróbek Jerry springer show ? To forum chyba nie sluży do tego panie adminie ? :-(

#8 2011-10-10 08:35:21

Monika Dreger psycholog

Administrator

Punktów :   

Witam,

W związku z przeniesieniem forum psychologicznego na nowy serwer powyższy wątek zostaje zamknięty. Niestety, z uwagi na regulamin obowiązujący na portalu pun.pl nie mamy możliwości przeniesienia treści. W związku z tym serdecznie dziękujemy za wszystkie zamieszczone przez Państwa wypowiedzi i zapraszamy do kontynuowania wątków pod nowym adresem: www.forumpsychologiczne.org

Pozdrawiam

Stopka forum

RSS