Forum Psychologiczne

Forum Psychologiczne

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-30 00:55:17

AMELKA

New member

Punktów :   

Absorbująca praca za najnizsza krajowa

Witam,

Jestem żona i matka 6letniej corki.Moj maż stracil 4mies temu,prace(w miare dobrze platna prace-logistyk).Ja pracuje jako sprzedawca ponad rok za najnizsza krajowa po 10godzin dziennie z 1-2dniowa przerwa.Moj problem polega na tym iz jestem wyczerpana tymi absorbujacymi godzinami pracy.Corka idzie do przedszkola na 8rano a ja wracam o 20i tak 4dni z rzedu po10godzin,Jestem naprawde zmeczona psychicznie,pomijajac to iz nie poswiecam tyle czasu rodzinie jak bym chciala.Zapominam juz co to znaczy jesc obiad.Najgorsze jest to ze mowiąc o tym problemie mężowi nie dokonca mnie rozumie!Ostatnio czesto sie kłocimy,mowi mi ze mam poczekac jeszce troche,zalozy firme to potem zobaczymy.A ja juz nie mam siły,brakuje mi czasu dla corki i dla siebie,widze ze ucieka mi mnostwo chwil waznych w jej rozwoju.Wiem ze ta praca nie ma sensu za te grosze,ale musze zarobic chociaz na czynsz i przedszkole dla corki bo na nic innego mi nie wystarczy!takim kosztem!Nie potrafie tak zyc dluzej,mecze sie.Rano gdy pomysle ze mam isc do pracy robi mi sie nie dobrze i chce mi sie plakac.Mam żal do mEza ze nie zauwaza mojego problemu...

Wiola

prosze o rade

#2 2011-10-09 22:28:07

Monika Dreger psycholog

Administrator

Punktów :   

Re: Absorbująca praca za najnizsza krajowa

Witam,

W związku z przeniesieniem forum psychologicznego na nowy serwer powyższy wątek zostaje zamknięty. Niestety, z uwagi na regulamin obowiązujący na portalu pun.pl nie mamy możliwości przeniesienia treści. W związku z tym serdecznie dziękujemy za wszystkie zamieszczone przez Państwa wypowiedzi i zapraszamy do kontynuowania wątków pod nowym adresem: www.forumpsychologiczne.org

Pozdrawiam

Stopka forum

RSS